بهره برداری از مدرسه شبانه روزی بابا پیام میاندوآب با حضوررهبردین سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی

بهره برداری از مدرسه شبانه روزی بابا پیام میاندوآب با حضوررهبردین سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی
بهره برداری از مدرسه شبانه روزی بابا پیام میاندوآب همزمان با مراسم افتتاح متمرکز 2950 پروژه آموزشی با 13450 کلاس درس در سراسر کشور، با حضور رهبردین سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی آغاز شد .

همچنین به مناسبت  گرامیداشت دهه فجر مدرسه 6 کلاسه روستای گوگ تپه شهرستان میاندوآب با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری،  کلنگ زنی شد.

🔹این مدرسه در دو طبقه با زیربنای 845متر مربع دارای 6 کلاس درس، آزمایشگاه، نمازخانه و دفترهای مدیر و دبیران می باشد که با مشارکت خیر نیک اندیش "حاج کاظم سیدی"  ساخته خواهد شد .
 

یاسر رهبردین، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در مراسم کلنگزنی مدرسه 6 کلاسه گفت:دولت تلاش عزم راسخی برای تقویت نهضت مدرسه سازی دارد و تاکید استاندار محترم نیز بر نوسازی مدارس و جمع آوری مدارس کانکسی در استان می باشد.

وی ادامه داد:  شاخص نهضت مدرسه سازی در کشور 5.18 متربع به ازای هردانش آموز است که در استان آذربایجان غربی این شاخص پایین تر از شاخص کشوراست، برای رسیدن به شاخص کشوری با روحیه مطالبه گری برای اخذ اعتبارات از وزارتخانه های متولی وارد میدان عمل شده ایم.

رهبردین افزود: امروز شاهد افتتاح 303 کلاس درس برای بهره مندی 10600 دانش آموز هستیم، 511 کلاس درس نیز در مراحل پایانی ساخت هستند و امیدواریم تا آغاز سال تحصیلی جدید به بهره برداری برسند.

وی گفت: تمام تلاش خود را برای جذب اعتبار و کمک خیرین خواهیم کرد تا مدرسه های جدیدی جایگزین 399 مدرسه کانکسی در استان شود و در همین راستا اولویت اول جمع آوری 120 مدرسه کانکسی با بیش از 20 دانش آموز می باشد که با تامین اعتبارات لازم و همکاری خیرین و اداره نوسازی مدارس استان در کمترین زمان ممکن محقق خواهد شد.