تشکیل کمیته بهداشت و درمان ایثارگران و پیگیری مشکلات بیمه ای ایثارگران در این جلسه

تشکیل کمیته بهداشت و درمان ایثارگران و پیگیری مشکلات بیمه ای ایثارگران در این جلسه
با حضور مشاوراستاندار در امور ایثارگران کمیته بهداشت و درمان ایثارگران تشکیل جلسه داد و در نخستین جلسه خود برخی مسائل بیمه ای ایثارگران بررسی و چاره اندیشی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، علی پیام در جلسه کمیته بهداشت و درمان ایثارگران که امروز در استانداری برگزار شد ، گفت : این جلسه در راستای حل برخی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی ایثارگران تشکیل شده و در نظر دارد با همکاری و مشارکت دستگاههای اجرایی برای حل و رفع این مشکلات هماهنگی و اقدامات اصولی صورت گیرد.

مشاور امور ایثارگران استاندار آذربایجان غربی افزود : در جلسه ای که با حضور اعضای شورای هماهنگی امور ایثارگران دستگاههای اجرایی تشکیل شد در راستای ارائه خدمات به ایثارگران و هماهنگی، روانسازی روند و حل مسائل و مشکلات آنها 6 کمیته از جمله کمیته بهداشت و درمان تشکیل و مقرر شده مسائل و مشکلات بصورت تخصصی در هر یک از این کمیته ها بررسی و پیگیری می شود.

پیام ادامه داد : متاسفانه مدتی است که برخی مسائل و مشکلات در نتیجه عدم برنامه ریزی صحیح بخشی ایجاد شده که امیدواریم این مسائل و مشکلات با همکاری دستگاههای اجرایی حل و فصل شود.

وی اضافه کرد : از اول آبان سال جاری در خصوص بیمه تکمیلی ایثارگران ابلاغ شد که هر دستگاه اجرایی خود این مبالغ را پرداخت نماید و این امر باعث ایجاد مسائل و مشکلاتی برای ایثارگران در پی داشته است که انتظار است دستگاههای اجرایی نسبت به مصوبات دولت اقدامات شایسته انجام دهند.