آغاز اجرای رزمایش ترافیکی انتظامی طرح زمستانی استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی+ آلبوم تصویری

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، آیدین رحمانی رضائیه در آیین افتتاح این رزمایش با اشاره به شرایط ویژه جغرافیایی استان ، گفت: وجود 5 پایانه مرزی فعال از مرزهای رسمی کشور و هم مرزی با سه کشور ، شرایط ویژه ای را فراهم کرده تا در جاده های استان آذربایجان غربی شاهد تردد مسافران زیادی باشیم.

وی با اشاره به حضور فعال نیرهای امدادی ، خدمات رسان و انتظامی در جاده های استان در اجرای طرح زمستانی، افزود: امیدواریم با اجرای رزمایش ترافیکی و انتظامی طرح زمستانی در آذربایجان غربی، شاهد بروز حداقل حادثه در جاده های استان باشیم .

وی با قدردانی از وحدت و همدلی مدیران و کارکنان دستگاه های حاضر در این رزمایش برای ایجاد شرایط ایمن جهت تردد مسافران، افزود:  ایجاد آرامش، امنیت و آسایش مسافران در شهر ها، روستاها و جاده ها با تلاش های شبانه روزی و حضور در شرایط مختلف و سخت شما عزیزان امکان پذیر است.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی نیز در این آیین، گفت: ۱۱۱ تیم پلیس‌ راهنمایی و رانندگی همزمان با اجرای طرح زمستانی امسال در جاده‌های استان مستقر می‌شوند.

سرهنگ جلال عباس‌زاده افزود: اجرای این طرح از امروز آغاز شده و تا ۲۰ اسفند امسال ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح ۳۶۵ نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در قالب ۱۰۰ تیم پلیس‌راه و ۱۰ تیم نامحسوس به صورت شبانه‌روزی در جاده‌های استان مستقر می‌شوند.