استاندار شهریاری در نشست استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا:

همه مسئولان بر اساس برنامه ریزی های ستاد ملی و وزارت بهداشت عمل کنند. برای دسترسی آسان مردم به اقلام بهداشتی و ضد عفونی از ظرفیت های ویژه استان استفاده بشود

همه مسئولان بر اساس برنامه ریزی های ستاد ملی و وزارت بهداشت عمل کنند. برای دسترسی آسان مردم به اقلام بهداشتی و ضد عفونی از ظرفیت های ویژه استان استفاده بشود
استاندار آذربایجان غربی : جانفشانی کارکنان بیمارستانی قابل تقدیر است. همانطور که انتظار داریم فروشندگان و کسبه در فروش اقلام پیشگیرانه با وجدان کاری انجام وظیفه نمایند ما نیز باید بیش از پیش در وظایف مان با وجدان باشیم و کوتاهی نکنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهریاری گفت: در سه جلسه قبلی مصوبات خوبی به تصویب رسیده که باید برای اجرایی ساختن آنها از جمله ضد عفونی نمودن اماکن آموزشی و تجمعی مردم و نیز تسهیل در دسترسی به اقلام پیشگیرانه سرعت داده شود.

وی افزود: از مردم انتظار داریم تا اخبار درست را از طریق رسانه ملی و در استان نیز توسط سخنگوی ستاد پیگیری کنند. با تلاش همگانی بر این آزمون نیز فائق می آییم.

وی ادامه داد: سخنگوی استانی ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا بیش از پیش رسانه ها را در جریان فعالیتهای انجام گرفته قرار دهد.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: در شرایط امروز رفتارهای منطقی و دوری از رفتارهای هیجانی و بدون پشتوانه علمی می تواند در سرعت بخشی به دستیابی به فضای آرام موثر باشد. از فعالین فضای مجازی تقدیر می کنیم و انتظار داریم تا جامعه را به سمت رعایت هر چه بیشتر موارد بهداشت فردی سوق دهند و از ایجاد تنش روانی در جامعه پرهیز کنند.

وی ادامه داد: گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی لحظه به لحظه رصد می شود. همه در این راه باهم هستیم و نقش و تلاش مسئولین باید بیشتر باشد. هیچ کوتاهی و یا تبعیضی قابل پذیرش نیست.

بشهریاری گفت: یمارستانهایی که برای بستری بیماران در نظر گرفته شده باید بیش از پیش مراقب و آماده باشند. خوشبختانه روند شیوع در استان نگران کننده نیست.