معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:

حاکمیت قانون در وزارت کشور، اساس کار است

حاکمیت قانون در وزارت کشور، اساس کار است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: حاکمیت قانون در وزارت کشور، اساس کار و برنامه ریزی مدیران این حوزه می باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جعفر ذوالفقاری امروز در همایش دوره آموزشی ویژه معاونین فرمانداران و بخشداران استان با اشاره به وظایف متعدد و راهبردی وزارت کشور، افزود: حکمرانی خوب الزاماتی دارد که باید براساس قواعد مدنظر و در چهارچوب قانونی انجام شود.

وی همچنین با اشاره به نقش وزارت کشور در برگزاری انتخابات، خاطرنشان کرد: فرمانداران و مدیران مجموعه وزارت کشور، با تعامل و هم افزایی زمینه افزایش مشارکت عمومی در انتخابات پیش رو را فراهم سازند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی به تاثیر شفاف سازی در افزایش مشارکت عمومی نیز اشاره کرده و افزود: دولت سیزدهم اهتمام ویژه به ارائه خدمات و رفع مشکلات داشته و با شفاف سازی و حکمرانی خوب، زمینه برای افزایش اعتماد و امید مردم فراهم می شود.

ذوالفقاری همچنین با اشاره به تلاش دشمن جهت ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی و دولت، تصریح کرد: با اهتمام مدیران و مسئولان و بخصوص مجموعه وزارت کشور و همراهی مردم، دشمنان همچنان ناکام و مایوس خواهند شد.

وی در پایان با تاکید بر استفاده از ظرفیت دوره های آموزشی برای قوام و همبستگی مجموعه وزارت کشور، گفت: شرکت در دوره های آموزشی و آشنایی با قوانین، زمینه را برای حکمرانی خوب و ارائه خدمات به مردم در چهارچوب قانون فراهم می سازد.