کمیته آموزش کارکنان شهرداریها و دهیاران استان

کمیته آموزش کارکنان شهرداریها و دهیاران استان
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برارتقاء کیفیت دوره های آموزشی کارکنان شهرداریها و دهیاران استان تاکید کرد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در جلسه کمیته آموزش شهرداری ها و دهیاریهای استان گفت: آموزش مهمترین رکن تربیت نیروی انسانی است که در افزایش بهره وری و توانمندسازی سازمانی نقش مستقیم دارد و به همین منظور در برنامه ریزی های آموزشی برای شهرداری ها و دهیاریها باید ارتقاء بخشی به کیفیت دوره های پیش بینی شده مورد توجه قرار گیرد.
پیمان آرامون افزود: تنوع مسئولیت ها و خدمات ارائه شده از سوی شهرداریها  و دهیاریها جایگاه این دو نهاد را در عرصه خدمات رسانی و مدیریت بسیار مهم ساخته است و برای تحقق اهداف پیش بینی شده باید به پرورش نیروی های کارآزموده و متعهد اهتمام ویژه ای انجام شود.
وی همچنین بر اثربخشی دوره ها و برگزاری دوره ها متناسب با ارزیابی نیازهای سازمانی تاکید کرد و گفت: در برگزاری این دوره ها از اساتید بنام  و برجسته کشوری و استانی که در حوزه های مختلف تخصصی نوین علوم مهندسی و اقتصاد صاحب فکر و ایده هستند بهره برداری شود.
در ادامه این جلسه مدیران کل دفاتر امور شهری و روستایی استانداری گزارشی از دوره های آموزشی ویژه شهرداران و کارکنان شهرداریهای استان و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در سال 97 ارائه کردند.