بازدید مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در ارومیه

بازدید مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در ارومیه
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در شهرستان ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ پریسا علیلو در این بازدید ضمن تقدیر و تجلیل از فعالیت های خیرخواهانه اعضای موسسه آبشار عاطفه ها و آرزوی توفیق روزافزون برای اعضای موسسه گفت: کار نیکوی انفاق و کمک به همنوعان موهبتی است که خداوند منان هر کسی را نصیب نخواهد کرد.آنانکه با روح بلند و مناعت طبع، با دل پر محبت و دستانی گشاده و بخشنده همنوعان خود را چون خویش دوست دارند و شیرینی و طعم خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو می کنند، به یقین در پیشگاه حق تعالی عزیزو گرامی هستند و از بهترین پاداش ها برخوردار خواهند بود.

وی افزود: اقدامات انسان دوستانه ای که در این موسسات صورت می گیرد علاوه بر اینکه مردم را ترغیب به نوعدوستی می کند، کمک حال دولت در زمینه خدمات رسانی و حمایت از خانواده های آسیب پذیر به ویژه در دوران بحرانی کرونا هستند.

علیلو با اشاره به خدمات موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اظهار کرد: کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی و ایجاد تسهیلات در امر ازدواج و تهیه جهیزیه از برنامه هایی است که بر تقویت و تحکیم خانواده ها موثر است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: نهادهای دولتی به تنهایی نمی توانند نسبت به کارهای خیرخواهانه و مشارکتی کاری بکنند ، در این میان فعالیت موسسات خیریه به عنوان بازوان کمکی دولت در جامعه بسیار لازم و ضروری است.

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در سال ۱۳۹۱ با هدف خدمت رسانی به خانواده های نیازمند استان آذربایجان غربی در جهت تامین جهیزیه، کمک هزینه تحصیلی، تهیه مایحتاج زندگی و خدمات درمانی تاسیس شده است و تاکنون ۱۴ شعبه در شهرهای مختلف راه اندازی کرده است.