در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با استاندار شهریاری عنوان شد؛

برنامه ریزی بنیاد مستضعغان برای همراهی با دولت در رفع محرومیت از چالدران و تکاب

برنامه ریزی بنیاد مستضعغان برای همراهی با دولت در رفع محرومیت از چالدران و تکاب
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ استاندار آذربایجان غربی در جریان دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان ضمن اشاره به وضعیت اقدامات دولت در راستای رفع محرومیت از شهرستانهای چالدران و تکاب تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های خوبی که در بنیاد مستضعفان وجود دارد امید آن داریم تا نگاه ویژه به همراهی با دولت برای رفع محرومیت از چهره برخی شهرستانهای استان داشته باشد.

محمد مهدی شهریاری با تقدیر از تلاشهای محمد سعید کیا رئیس سابق بنیاد مستضعفان، انتصاب پرویز فتاح را به سمت ریاست بنیاد مستضعفان تبریک گفته و افزود: با توجه به سابقه درخشانی که آقای فتاح در حوزه های مختلف از جمله کمیته امداد داشته امیدواریم در مسئولیت جدید نیز عنایت ویژه ای به آذربایجان غربی از طریق سرمایه گذاری هلدینگ های بنیاد مستضعفان داشته باشند.

رئیس بنیاد مستضعفان نیز در این دیدار با تقدیر از حمایتهای استاندار شهریاری از سیاستهای رفع محرومیت بویژه حذف رانت سوخت، از این خبر داد که بنیاد مستضعفان با درپیش گرفتن سیاستهای یکپارچه برای محرومیت زدایی همراه دولت است.

پرویز فتاح گفت: مطالعات و برنامه ریزی های لازم برای رفع محرومیت از چالدران در دست اجراست.

وی با تاکید بر فعال سازی ظرفیت های راکد و توسعه ظرفیت های موجود ادامه داد: سیاست بنیاد مستضعفان محرومیت زدایی و توانمندسازی است.