در آئین معارفه مدیر کل آموزش و پرورش عنوان شد؛

معاون استاندار: سهم بانوان در پست های مدیریتی در آذربایجان غربی افزایش یافته است/ سیستم آموزشی در دوران کرونا وظیفه سنگین تری بر عهده دارد

معاون استاندار: سهم بانوان در پست های مدیریتی در آذربایجان غربی افزایش یافته است/  سیستم آموزشی در دوران کرونا وظیفه سنگین تری بر عهده دارد
آیین تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز شنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، معاون استاندار در این مراسم جابجایی و تغییر در مدیریت را یک امر طبیعی و عادی دانست و گفت: کسب رضای خداوند، خدمت به مردم و عملکرد خوب مدیران، میراث ماندگار آنان در مدت زمان مدیریتشان خواهد بود.

وی با تبریک انتصاب مهین منافی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی خانم منافی اولین مدیر کل آموزش و پروش استان خواهد بود و این نشان از ظرفیت بالای زنان در عرصه های مدیریتی است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: بانوان نشان دادند در عرصه های مدیریتی می توانند نقش مهم و موثری و تاثیر گذاری داشته باشند. سهم مدیریتی بانوان در این دولت در استان افزایش یافته است.

مصطفوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها از امروز، اظهار داشت: امیدواریم با اجرای کامل این طرح بتوانیم سرعت شیوع بیماری کرونا در جامعه را کنترل کنیم.

وی گفت: آموزش و پرورش به جهت تعطیلی آموزش های حضوری از وظایف سنگین تری در قبال تعلیم دانش آموزان به شیوه های مجازی برخوردار است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی همچنین از صدا و سیما و رسانه های مختلف استان درخواست کرد با اقناع سازی مردم نسبت به اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها ، مسئولان کشور را یاری کنند تا شاهد کاهش مبتلایان به این بیماری باشیم.

در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات ابراهیم محمدی، مهین منافی با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی منصوب شد.