دیدار سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی

دیدار سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی
سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش با محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

استاندار آذربایجان غربی در دیدار با سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش که در دفتر استاندار صورت گرفت، خواستاد حمایت وزارت ورش برای ساخت ورزشگاه سرپوشیده 12 هزار نفری در ارومیه شد.

محمد مهدی شهریاری با تاکید بر کم بودن فضاهای ورزشی در استان و همچنین برگزاری مسابقات داخلی و خارجی در استان  بویژه در رشته  والیبال و استقبال بیشمار تماشاگران از این مسابقات، گفت: احداث سالن ورزشی سرپوشیده  12 هزار نفری در ارومیه یکی از نیازهای اساسی استان در حوزه ورزش است و امیدواریم با حمایت وزارت ورزش و جوانان بزودی شاهد آغاز عملیات احداث این ورزشگاه در ارومیه باشیم .

وی همچنین با اشاره به احداث ورزشگاه 15 هزار نفری فوتبال در ارومیه و گذشت زمان طولانی برای افتتاح این مجموعه بر ترسیع جهت تکمیل این ورزشگاه و افتتاح آن تاکید کرد.

در این دیدار سید هادی حسینی معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش از حمایت های استاندار آذربایجان غربی از برنامه های حوزه ورزش و جوانان در استان تقدیر کرد و گفت: واگذاری مجموعه خانه جوان ارومیه به اداره کل ورزش و جوانان نمونه ای از این حمایت است.