معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

تهیه پیوست فرهنگی جزو الزامات برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها است

تهیه پیوست فرهنگی جزو الزامات برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، تهیه پیوست فرهنگی در برگزاری نمایشگاه ها و همایش ها را جزو الزامات ذکر شده در دستورالعمل جدید عفاف و حجاب عنوان کرد و افزود: بر اساس دستورالعمل جدید، تمامی نمایشگاه ها و همایش های استان از این پس پیوست فرهنگی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه برگزار شد، ضمن اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، از تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی استان خواست در جهت ترویج، تبلیغ، معرفت افزایی و نهادینه سازی فرهنگ اصیل و متعالی ایرانی و اسلامی در حوزه حجاب و عفاف، برنامه ریزی و اقدام کنند.

مصطفوی در ادامه با اشاره به بازرسی و ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه ها در حوزه رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب افزود: دستگاه های برتر استانی در حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب هفته آینده معرفی خواهند شد.

وی همچنین بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای آمرین به معروف و ناهیان از منکر و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در جهت نهادینه سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.