بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی در ارومیه

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی در ارومیه
حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی در ارومیه بازدید کرد.

در این بازدید حسینی به همراه مدیران عامل بانک تجارت و بانک سپه از کارخانه تولید لامپ های خودرو و لامپ های ال ای دی بازدید و در جلسه ای با مدیران این شرکت در خصوص تامین سرمایه در گردش و خردید دستگاه های جدید برای این کارخانه دستورات لازم را صادر کرد .

همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی از کارخانه تولید آب میوه و کنسانتره تاتائو بازدید و در دیدار با مدیران این کارخانه از تلاش و همت آنان برای ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای استان قدردانی کرد.

حسینی در پایان این بازدید در گفتگو باخبرگزاری صدا و سیما گفت: در راستای رفع موانع تولید بصورت دوره ای از واحد های تولید ی استان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات این واحد ها بررسی و دستورات لازم برای حل این مشکلات صادر می شود.

وی از اجرای مرحله دوم پرداخت تسهیلات بانکی در قالب اشتغال پایدار روستایی خبر داد و گفت: خوشبختانه در مرحله اول، استان آذربایجان غربی جزو استانهای پیشرو در کشور در پرداخت این تسهیلات بود .

حسنی همچنین از ابلاغ اصلاحیه  بند و تبصره 16 قانون بودجه نیز خبر داد و گفت: در راستای این ابلاغیه قرارداد اولیه با بانک های عامل ملاک خواهد بود و دریافت کنندگان تسهیلات سود و اصل تسهیلات را پرداخت خواهند کرد و دیگر جریمه پرداخت نخواهد شد .