رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قطور خوی:

۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌شود

۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به احداث ۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان، گفت: از این تعداد واحد ۵۰ هزار مورد تحویل داده شده و مابقی تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در آئین افتتاح بهره‌برداری از دو هزار واحد بازسازی شده در قطور خوی، اظهار داشت: یک‌هزار واحد روستایی دیگر که در اثر زلزله سال گذشته تخریب شده بودند به زودی تحویل صاحبان شد.

وی با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون محرومان و مستضعفان هستیم، خاطر نشان کرد: سه هزار واحد دیگر بر اساس تفاهمنامه با بنیاد مسکن تا ۶ ماه آینده و پیش از اتمام کار دولت احداث و تحویل داده می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از احداث ۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان در سطح کشور خبر داد و افزود: تا کنون ۵۰ هزار واحد احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین تا پیش از پایان کار دولت تدبیر و امید ۶۰ هزار واحد دیگر در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: برای اتمام ۳۳ پروژه در سطح آذربایجان غربی تا پیش از اتمام دولت دوازدهم یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد.

نوبخت با بیان اینکه دولت تدبیر و امید هر آن‌چه را که وعده داده بود به سرمنزل مقصود رسانده، تأکید کرد: از مهمترین اقدامات انجام شده دولت در سطح آذربایجان غربی می‌توان به اتصال ریل ارومیه به شبکه سراسری ریلی کشور و انتقال آب به دریاچه ارومیه اشاره کرد.