سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی:

بهبود وضعیت معیشت کشاورزان آذربایجان غربی مورد توجه قرار گیرد

بهبود وضعیت معیشت کشاورزان آذربایجان غربی مورد توجه قرار گیرد
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: با توجه به اشتغال بخش کثیری از جمعیت استان در بخش کشاورزی ، بهبود وضعیت معیشت کشاورزان باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جواد کرمی روز دوشنبه در سی و ششمین آیین تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی استان و افتتاح همزمان 175 پروژه آب و خاک که به مناسبت هفته جهاد کشاورزی و به صورت وبینار در ارومیه برگزار شد ، اظهار کرد: تاکید بر نقش کشاورزی در اقتصاد کشور از آرمان ها و انگیزه های بنیادین انقلاب اسلامی و برخاسته از اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که در حال حاضر نیز باید با حمایت بیشتر از رزمندگان عرصه کشاورزی همانند دوران جهاد سازندگی برای رونق بخش کشاورزی و کمک به تامین امنیت غذایی در استان تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: اگر در حال حاضر مشکل خاصی در تامین کالاهای اساسی مردم و تولید محصولات کشاورزی نداریم در سایه تلاش و زحمات شبانه روزی پیشگامان عرصه تولید است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید به سمت کشاورزی دانش‌بنیان حرکت کنیم و با ارتقای دانش کشاورزی و مهارت کشاورزان ، افزایش ضریب نفوذ دانش و فناوری را شاهد باشیم که نتیجه آن رقم خوردن کشاورزی دانش‌بنیان و علمی  و توسعه پایدار کشاورزی است.

کرمی با قدردانی از تلاش کشاورزان، سیاست و راهبرد اساسی استان را حمایت از کشاورزی مکانیزه و بهره مندی کامل از این ظرفیت برای توسعه پایدار استان دانست‌.