معاون استاندار:

۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

۱۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۲۴ پروژه به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان در استان، گفت: این پروژه‌ها شامل طرح‌های عمرانی و اقتصادی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان شاهین دژ ضمن گرامیداشت هفته دولت و تسلیت ایام محرم و صفر، اظهار داشت: علی‌رغم محدودیت‌های مالی و تحریم‌های ظالمانه کارهای عمرانی در سطح استان و کشورمان متوقف نشده است.

وی با بیان این که روند توسعه در استان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: بیش از ۶۲۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در آذربایجان غربی افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود که ارزش اعتباری این تعداد پروژه ۱۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رونمایی از طرح کدگذاری عناصر تقسیمات کشوری در استان همزمان با سراسر کشور، گفت: ۴۷۷۸ عنصر تقسیمات کشوری در استان احصا شده است. این مهم در سال ۹۵ آغاز و ۹۶ بازنگری شده بود که امروز به سرمنزل مقصود می‌رسد.

وی با اشاره به شرایط کشورمان، تأکید کرد: در طول چهار دهه گذشته به دنبال خودکفایی و استقلال بوده‌ایم و این مهم نیز هزینه‌هایی به دنبال دارد که بایستی با وحدت و همدلی خود در کنار یکدیگر برای رسیدن به این موضوع بجنگیم.

مصطفوی عنوان کرد: از مسئولان انتظار می‌رود بحث فرهنگ‌سازی را در همه حال مدنظر قرار دهند. ایستادگی در مقابل بیماری کرونا و از خود گذشتگی‌های این روزها همچون هشت سال دفاع مقدس به یاد ماندنی و شیرین است.

همچنین وی جمهوری اسلامی ایران را جزو ۱۰ کشور برتر در زمینه بهبود بیماران مبتلا به کرونا عنوان کرد.