دیدار مدیرکل جوانان و ورزش استان وان ترکیه با سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

دیدار مدیرکل جوانان و ورزش استان وان ترکیه با سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
مدیرکل جوانان و ورزش استان وان ترکیه در دومین روز سفر به شهر ارومیه با سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان وان ترکیه  در این دیدار با اشاره به موقعیت همسایگی استان وان ترکیه و آذربایجان‌غربی، امضای تفاهم‌نامه جدید بین 2 استان را در رشد و توسعه ورزش و حوزه جوانان 2 طرف موثر عنوان کرد و گفت: در تفاهم‌نامه جدید تعداد رشته‌ها از 18 به 32 رشته افزایش خواهد یافت و زمینه برای برگزاری اردوهای مشترک و انتقال دانش و تجربیات ورزشی و فرهنگی ایجاد خواهد شد.

اینانج با خرسندی از میزبانی استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه افزود: امیدواریم در آینده امکان همکاری‌های ورزشی با کاهش محدودیت‌های کرونایی بیش از پیش افزایش یابد.

ابراهیمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی هم در این دیدار با تاکید بر نگاه ویژه دولت بر افزایش مراودات همه جانبه با کشورهای همسایه گفت:  استاندار وان ترکیه در روزهای آینده به شهرستان خوی سفر خواهد کرد و این سفرها یقینًا در افزایش تعاملات و همکاری های بین آذربایجان غربی و استانهای همسایه در ترکیه موثر خواهد بود.