ششمین روز از دهه مبارک فجر

در ششمین روز از دهه مبارک فجر 4 پروژه عمرانی و ورزشی در شهرستان مهاباد با 123 میلیارد ریال  یا حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری فرماندار و امام جمعه شهرستان مهاباد ، مدیران کل شهری و روستایی و مدیریت بحران استانداری و جمعی از مدیران شهرستان کلنگ زنی و افتتاح شد .
گازرسانی به روستای کهریز شیخان با 600 نفر جمعیت و با اعتبار 8 میلیارد ریال ، افتتاح سالن چند منظوره روستای قزلقوپی با 10 میلیارد ریال و آغاز عملیات ساخت مجموعه ورزشی بخش خصوصی با 4 سالن ورزشی سرپروشیده و زمین چمن فوتبال با 65 میلیارد ریال به همراه جایگاه CNG  باسرمایه گذاری 40 میلیارد ریالی بخش خصوصی از جمله پروژه های ویژه ششمین روز از دهه فجر در شهرستان مهاباد بود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در بدو ورود به شهر مهاباد بر سرمزار شهید خلبان حیدری نخستین شهید خلبان دوران دفاع مقدس در شهرمهاباد با نثار گل و فاتحه به مقام شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کرد.
پیمان آرامون در آیین بهره برداری از این طرح ها با اشاره به پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال گفت: توسعه شاخص بهره مندی مناطق روستایی و کم برخودار استان از جمله ویژگی های پروژه های امسال است که با بهره برداری از آنها علاوه بر فراهم ساختن زمینه اشتغال جوانان ، بخش زیربنایی ، کشاورزی و صنعتی استان تحرک  قابل توجهی خواهد داشت.
وی همچنین با اشاره به فرارسیدن روز 22 بهمن از عموم مردم استان برای شرکت راهپیمایی و جشن پیروزی انقلاب دعوت کرد.