رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی از انسجام لازم برای زمینه سازی انتخابات پرشور در استان خبر داد

رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی از انسجام لازم برای زمینه سازی انتخابات پرشور در استان خبر داد
رییس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: تمامی امکانات و اقدامات و انسجام لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و گسترده در استان فراهم شده است .

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، شهدی در هفتمین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات که امروز با حضور کارشناسان فناوری اطلاعات استانداری و فرمانداریهای استان برگزار شد، با بیان اینکه از فردا ساعت 8 صبح اولین گام برگزاری انتخابات با دستور وزیر محترم کشور و با ثبت نام و تشکیل هیات های اجرایی آغاز خواهد شد.

شهدی با اشاره به محدودیت های اعتبارات  اظهار داشت : در خصوص تامین اعتبارات سعی خواهیم کرد با مدیریت مالی و برنامه ریزی و رعایت صرفه جویی کارها و امور را به درست یپیش ببریم .

وی افزود: بررسی، تقویت زیرساختهای الکترونیکی، نوسازی برخی تجهیزات رایانه ای، تقویت سرورها از اموری است که در دستور کار قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص انجام می شود .

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: انتخابات از مهمترین نکات و جلوه های دموکراسی در هر کشوری به حساب می آید که ما به عنوان عوامل دخیل دراین موضوع تلاش خواهیم کرد زمینه را برای برگزاری انتخابات عادلانه و  بیطرف با حضور و مشارکت حداکثری مردم فراهم کنیم.

کوروش مصطفوی با بیان اینکه روز به روز فرآیند انتخابات به سمت مکانیزه شدن پیش می رود در حوزه طراحی ، اقدامات لازم انجام ولی در حوزه تجهیزات نواقصی وجود دارد که تلاش می شود همه این نواقصات تا برگزاری انتخابات مرتفع شود.

در ادامه این جلسه کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداریهای استان به بیان مشکلات و سوالات و پیشنهادات خود در خصوص تسهیل امور مربوطه برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداختند.