استاندار آذربایجان‌غربی:

شاهد رشد شاخص های توسعه در آذربایجان غربی هستیم / عملکرد دولت باید بخوبی اطلاع رسانی شود / دور دوم سفرهای شهرستانی با رویکرد جدید انجام می شود / فرمانداران در روند توسعه استان فعالانه عمل کنند

شاهد رشد شاخص های توسعه در آذربایجان غربی هستیم / عملکرد دولت باید بخوبی اطلاع رسانی شود / دور دوم سفرهای شهرستانی با رویکرد جدید انجام می شود / فرمانداران در روند توسعه استان فعالانه عمل کنند
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تلاشهای انجام شده در استان اظهار داشت: با تلاش‌های شبانه روزی و جهادی مدیران و کارکنان در استان شاهد رشد شاخص های توسعه در بخش‌های مختلف استان هستیم‌.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان در گردهمایی فرمانداران استان با اشاره به سفرهای شهرستانی انجام شده در سال گذشته اظهار داشت: در این سفرها که با برنامه ریزی کامل انجام شد اولویت های هر شهرستان بر اساس نیازها و مطالبات مردم احصا و با تصویب مصوبات در شورای برنامه ریزی و توسعه استان نقشه راه توسعه هر شهرستان مشخص شده است. 

وی با اشاره به اینکه اتمام طرح های نیمه تمام از جمله دغدغه های مسئولان ارشد نظام است، اظهار داشت: اتمام و بهره برداری از طرح های نیمه تمام، نیازمند توجه جدی در روند تخصیص اعتبارات و اصلاح روند بودجه ریزی است.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ضروری است برای ادامه روند توسعه شهرستان‌ ها در سال جدید، فرمانداران با جدیدیت مسائل و مشکلات موجود که جزو مطالبات مردم است را احصا و برای حل این مشکلات برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

معتمدیان با تاکید بر نقش موثر فرمانداران در روند توسعه استان ، گفت: فرمانداران در روند توسعه استان نقش آفرینی نمایند و در تصمیم گیری ها فعالانه عمل کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه بر اساس آمارهای موجود در بسیاری از شاخص های توسعه استان شاهد رشد قابل توجهی هستیم.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاشهای شبانه روزی و جهادی مدیران استان در سال 1401 اظهار داشت: با تلاش‌های انجام شده اقدامات موثری در حوزه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی در استان انجام شده است.

معتمدیان با قدرانی از تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی استان اظهار داشت: آذربایجان‌غربی یکی از استانهای امن کشور است و این مسئله میل به سرمایه گذاری در استان را افزایش داده است.

وی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و هنرمندانه اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم اظهار داشت: فرمانداران بدور از هرگونه بزرگ نمایی عملکرد و اقدامات انجام شده را با تولید محتوای مناسب و ارتباط با رسانه ها به مردم اطلاع رسانی کنند. 

استاندار آذربایجان غربی شتاب در اجرای برنامه های نهضت مسکن ملی، تکمیل طرح های نیمه تمام، پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی، بازرسی و نظارت های میدانی، اجرای دور دوم سفرهای شهرستانی با رویکرد جدید را از جمله اولویت های کاری در سال جدید عنوان کرد.

معتمدیان همچنین با اشاره به اینکه در سال جدید شاهد برگزاری انتخابات در کشور و در استان خواهیم بود بر آمادگی و تجهیز فرمانداریهای استان به سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری انتخابات تاکید کرد. 

وی همچنین گفت: استقلال، بی طرفی و توجه به قانون اصول ما در انتخابات خواهد بود و فرمانداران استان از اجرای هر برنامه ای که شائبه انتخاباتی داشته باشد پرهیز کنند.