معاون استاندار آذربایجان غربی:

خدمات دولت تدبیر و امید در طول ۸ سال به نحو احسن به مردم معرفی شود/دستگاه‌های اجرایی خدمات الکترونیک را افزایش دهند

خدمات دولت تدبیر و امید در طول ۸ سال به نحو احسن به مردم معرفی شود/دستگاه‌های اجرایی خدمات الکترونیک را افزایش دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که خدمات ۸ ساله دولت باید به مردم بازگو شود، گفت: پیشنهاد شده در سطح شهرستان‌های ۱۷ گانه استان تعداد ۸ پروژه شاخص به عنوان نماد ۸ سال خدمت دولت افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی ظهر روز چهارشنبه ۱ مرداد ماه در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، اظهار داشت: انتظار می‌رود رسانه‌ها و دستگاه‌ها همکاری لازم را داشته باشند تا در آخرین سال خدمت‌رسانی دولت برنامه‌ها به بهترین نحو احسن اجرا شوند.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی از خدمات صورت گرفته سبب افزایش امید مردم می‌شود، خاطر نشان کرد: پیشنهاد شده در سطح شهرستان‌های ۱۷ گانه استان تعداد ۸ پروژه شاخص به عنوان نماد ۸ سال خدمات دولت افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه درمان و بهداشت و کادر پزشکی، افزود: مردم نیز باید در این میان اهتمام جدی داشته باشند و محدودیت‌هایی که در طول یک ماه گذشته اعمال شده باید مدنظر همگان قرار گیرد.

مصطفوی ضمن اشاره به انتقادپذیر بودن مسئولان، یادآور شد: انتقاد باید به دور از تخریب باشد به طوری که اگر به طور سازنده و منصفانه ایراد شوند با جان و دل پذیرا هستیم.

معاون استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار، گفت: دستگاه‌های اجرایی در توزیع عادلانه اخبار و آگهی‌ها در میان اصحاب رسانه دقت کافی را داشته باشند تا حقوقی از فردی و ارگانی ضایع نشود.

مصطفوی بر افزایش خدمات الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی و سایر ارگان‌ها و کاهش تجمعات در این راستا تأکید کرد.