برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
جلسه شورای اداری شهرستان سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

در جلسه شورای اداری سردشت، رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی به اجرای 594 پروژه در طول دهه فجر در استان آذربایجان غربی با اعتبار 2157 میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال بیش از 12 هزار میلیارد تومان در استان در قسمت های مختلف عمرانی اعتبار هزینه شده است که جزو بی سابقه ترین آمار در استان آذربایجان غربی است.

وی خاطر نشان کرد که 60 درصد از کل اعتبار هزینه شده در قسمت روستایی بوده است که نشان از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به توسعه روستاها است.

رحمانی توسعه روستاها را بسیار حائز اهمیت خواند و عنوان کرد: در صورت آبادانی و توسعه روستاها، قسمت عمده مهاجرت به شهرها و مشکلات حاشیه نشینی و عدم تامین امکانات و ساخت و سازهای غیرمجاز کاسته خواهد شد.

وی به تلاش برای نهایی شدن موضوع رسمیت بازارچه کیله اشاره کرد و افزود: تمامی ادارات دخیل در این امر در حال برنامه ریزی و تلاش برای استقرار یک مرز رسمی با امکانات مطلوب هستند و این موضوع تاثیری مستقیم در ارتقای اشتغالزایی شهرستان خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان در پایان از مدیران خواست که به سر انجام رساندن پروژه هایی که در دست اقدام دارند را در سرلوحه امورات اداری خود قرار دهند و در راستای توسعه شهرستان بیش از پیش تلاش کنند.