معاون استاندار آذربایجان غربی:

تقویت ارتباطات مردمی و مقابله با قاچاق از وظایف اصلی فرمانداران است/ با ایجاد امید باید زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کرد

تقویت ارتباطات مردمی و مقابله با قاچاق از وظایف اصلی فرمانداران است/ با ایجاد امید باید زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت شنیدن حرف مردم از سوی متولیان امر بویژه فرمانداران گفت: تقویت ارتباطات مردمی بویژه گروه های آسیب پذیر و اتخاذ تدبیر لازم برای رفع مشکلات باید بطور جدی در دستور کار فرمانداران قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی روز یکشنبه در سمینار فرمانداران با قدردانی از تلاش فرمانداران در پیشبرد اهداف دولت بویژه مقابله با کرونا، برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را بسیار مهم دانست و افزود: ایجاد امید در جامعه از طریق تقویت فعالیت ها زمینه ساز مشارکت حداکثری خواهد بود.

وی مقابله با قاچاق کالا را بسیار مهم دانست و گفت: قاچاق به تولید داخلی ضربه می زند و فرمانداران باید در جهت مقابله با این امر بیش از اینها تلاش کنند.

معاون استاندار آذربایجان غربی تقویت ارتباطات مردمی، نشست با تشکل های سیاسی، احزاب شناسنامه دار و نخبگان را از فرمانداران مطالبه کرد و افزود: یکی از ارکان نشاط سیاسی توجه به تشکل های سیاسی است.

مصطفوی با اشاره به تلاش فرمانداران در مقابله با کرونا، تداوم این روند با اجرای دقیق محدودیت ها را نیز خواستار شد.

وی تامین امنیت و توجه به زنان و جوانان را از دیگر وظایف فرمانداران به منظور کسب رضایتمندی عمومی دانست.

در این سمینار یکروزه که طبق پروتکل های بهداشتی برگزار شد، موضوعات مربوط به انتخابات سال آینده و مدیریت شهرستانها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.