برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شورای سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی

برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شورای سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی
مجمع عمومی عادی سالانه شورای سازمان همیاری شهرداریهای آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، در این جلسه شهریاری با اشاره به تشدید و روند رو به رشد بیماری کرونا در استان، از شهرداری های استان خواست تا با همکاری با فرمانداران و دانشگاه علوم پزشکی استان، بصورت جدی  نسبت به ضد عفونی اماکن پرتردد شهرها اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری شهرداران استان در تامین ماشین آلات لازم برای تسریع در آوار برداری مناطق زلزله زده بخش قطور خوی، گفت: روند آوار برداری با سرعت قابل قبول در حال انجام است و امیدواریم به زودی شاهد آغاز ساخت و سازها در مناطق زلزله زده بخش قطور خوی باشیم.

رحمانی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان از شهرداران خواست ضمن هماهنگی بیشتر با فرمانداران و مراکز بهداشت شهرستان ها برای ضد عفونی و گند زدایی از مراکز پر تردد اقدام نمایند.

وی همچننن، اظهار داشت:  به منظور جلوگیری از تجمعات مردمی پیشنهاد می شود تا با تصویب شورای شهر پروانه های ساختمانی تا اردیبهشت سال آینده تمدید شود.

وی همچنین به فرارسیدن روزهای پایانی سال نیز اشاره کرد و افزود: از شهرداری ها انتظار می رود در این روزها با پاکسازی و آماده سازی ورودی شهرها، آسفالت معابر، رنگ آمیزی  جداول و گل کاری فضایی با نشاط در شهرها ایجاد کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش مدیر و کارکنان سازمان همیاری شهرداری های استان ، اظهار امیدواری کرد در سال آینده این سازمان بتواند با اجرای طرح های درآمد زایی و ارتقای توان مالی خود بتواند قدم های مناسبی را برای توسعه استان بردارد .

در این جلسه عملکرد و تفریغ بودجه و صورت های مالی منتهی به سال 1397 قرائت و بودجه و برنامه سال 1399 این سازمان به تصویب اعضا رسید.

در این جلسه همچنین با تصویب اعضا حسین پزشکیان به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شد .