سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری :

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری :
بدبینی مردم به طرح های مدیریت پسماند باید برطرف شود.

پیمان آرامون در جلسه بررسی فرآیند عملیات ساماندهی پسماندهای شهری شهرهای میاندوآب و مهاباد ترتیب یافت گفت:عملکرد ضعیف و گاه اشتباه مدیران در گذشته موجب بدبینی مردم به طرح ها و برنامه‌های مدیران در حوزه مدیریت پسماند شده است که باید با آگاه سازی و ارائه برنامه شفاف همراه با اقدام درست این بدبینی را برطرف کرد.
وی در ادامه این جلسه که مدیران کل دفتر امور شهری و حراست استانداری، مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان و معاون پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان و فرمانداران شهرستان‌های میاندوآب و مهاباد به همراه روسای شوراهای اسلامی و شهرداران مرکز این شهرستان حضور داشتند افزود: تصمیمات این کارگروه در جهت حمایت از مردم و ارتقاء سلامت عمومی در جامعه است و باید از مشارکت و همراهی آحاد مردم بویژه نخبگان و معتمدین در اجرای پروژه ها بهره جست.
در ادامه این جلسه هریک از فرمانداران و شهرداران شهرستان میاندوآب و مهاباد گزارشی از آخرین اقدامات در خصوص شناسایی مکان مناسب برای دفن بهداشتی پسماندها و دغدغه ها و درخواست های مردم محلی را مطرح کردند.
در پایان این جلسه نیز مقرر شد حداکثر ظرف مدت 2 ماه آینده مدیران شهرستانی نسبت به اجرای مصوبات کارگروه و ساماندهی و مدیریت دفن پسماندها در شهرستان اقدامات لازم را انجام داده و در فاصله یکماه گزارش پیشرفت کار را به کارگروه استانی ارائه دهند.