معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی

اعزام کاروان راهیان نور راهی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

اعزام کاروان راهیان نور راهی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت : یکی از مهم‌ترین دستاوردهای راهیان نور انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است لذا باید برای نشر این فرهنگ همه تلاش کنند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، علی مصطفوی در جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور جنوب استان که امروز دراستانداری برگزار شد، راهیان نو ر را حرکتی اثر بخش و موثر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد و گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن بعثی با تصور اینکه ایران تضعیف شده در صدد تجزیه کشورمان برآمدند که با دلاورمردی ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر، جانبازان و ایثارگران این امور محقق نشد و این دفاع مقدس به خوبی مدیریت و تمامیت ارضی حفظ شد.

وی افزود: امروز وظیفه ما حمایت ، حفظ و پاسداری از خون شهدا و فرهنگ ایثار و شهدا است و اعزام این کاروان های راهیان نور راهی برای آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت است و ما همه به نوعی وظیفه داریم مقدمات و بستر اعزام این کاروان ها را مهیا کنیم .

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدا استان نیز در این جلسه گفت : سهمیه امسال استان برای اعزام کاروان راهیان نور جنوب استان 10 هزار نفر است که از این تعداد 8 هزار نفر با اتوبوس و 2 هزار نیز به صورت خودجوش و با خودروهای سواری به مناطق عملیاتی جنوب استان اعزام می شود.