معاون استاندار آذربایجان غربی:

شورای اطلاع رسانی سیاست های لازم برای مبارزه با کرونا ویروس را برنامه ریزی کرده است

شورای اطلاع رسانی سیاست های لازم برای مبارزه با کرونا ویروس را برنامه ریزی کرده است
معاون استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فعال سازی شورای اطلاع رسانی در استان گفت: این شورا سیاست های لازم برای مبارزه با کرونا ویروس را برنامه ریزی و اجرایی می سازد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی در یازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی که با حضور هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان برگزار شد، ضمن تقدیر از حمایت های مقام عالی استان در بحث اطلاع رسانی از اقدامات شورای اطلاع رسانی در رویدادهای مختلف گزارشی ارائه نمود و گفت: شورای اطلاع رسانی طبق دستورالعمل های ابلاغی با دو کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات و فضای مجازی در مسیر اطلاع رسانی و امیدآفرینی گام بر می دارد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان افزود: متاسفانه برخی افراد با دروغ پردازی های رسانه ای درصدد ناامید کردن مردم هستند و از طریق دستگاه های مربوطه با کسانی که با شایعه سازی و تشویش اذهان عمومی مردم را ناامید می سازند برخورد می شود.

در ادامه این جلسه مسئولین کمیته های شورای اطلاع رسانی و اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود در خصوص تقویت اطلاع رسانی جهت مقابله با کرونا ویروس پرداختند.