مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی:

روابط عمومی ها در تقویت ارتباطات مردمی و افزایش رضایتمندی عمومی نقش بسزایی دارند

روابط عمومی ها در تقویت ارتباطات مردمی و افزایش رضایتمندی عمومی نقش بسزایی دارند
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت تقویت ارتباطات مردمی به منظور افزایش رضایتمندی عمومی از سوی دستگاه های اجرایی گفت: روابط عمومی های به عنوان حلقه واسط بین مردم و مسئولین می طلبد بیش از اینها در حوزه های افکار سنجی و تقویت ارتباطات مردمی اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمد باقری در جلسه هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه، به ایام پیشرو اشاره کرد و افزود: دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین اهداف انقلاب است و در این بین روابط عمومی ها با بهره گیری از عنصر خلاقیت و تقویت ارتباط با مردم بستر لازم جهت مشارکت حداکثری در انتخابات اسفندماه را فراهم سازند.

وی با تقدیر از مدیران دستگاه های اجرایی که دستور استاندار آذربایجان غربی در خصوص اعطای حکم مشاور، سخنگو و عضو شورای معاونین برای مدیران روابط عمومی ها را اجرا نموده اند، از دستگاه های اجرایی باقیمانده درخواست کرد تا نسبت به اجرای دستور مقام عالی استان اقدام نمایند.

باقری افزود: ملاحظات برگزاری برنامه های دهه فجر به فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی ابلاغ شده و انتظار می رود تا در اجرای کامل آن روابط عمومی ها بیش از پیش اهتمام ورزند و نتایج را پس از ایام دهه فجر به روابط عمومی استانداری ارسال کنند تا در ارزیابی روابط عمومی های برتر مدنظر قرار گیرند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی در ادامه از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی خواست تا در خصوص جلب مشارکت حداکثری در انتخابات همه تلاش خود را بکار بگیرند.