بازدید معاون استاندار از سه واحد تولیدی و صنعتی در ارومیه

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، از واحد های تولیدی و صنعتی مارال صنعت ارومیه، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی و شرکت تولیدی اروم تریلر بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد ها قرار گرفت.

بهنام شهدی در این بازدیدها در گفتگو با خبرنگاران بر چرخش استان به سمت صنعتی شدن اشاره کرد و گفت: نیروی انسانی متخصص، پتانسیل و با توجه به امکانات موجود، ظرفیت لازم برای تبدیل شدن این استان به یک استان صنعتی را دارد و تمام دستگاه های اجرایی باید با همکاری و تلاش بر این امر اهتمام لازم داشته باشند.

وی به تقویت واحد های تولیدی صنعتی و نقش آن در ایجاد اشتغال برای جوانان استان تاکید کرد و تسهیل و رفع موانع تولید برای صنعتگران استان را از دستگاه های اجرایی خواستار شد.

شهدی در جریان این بازدید ها به مادر بودن صنعت حمل و نقل در بین سایر صنایع اشاره کرد و بر مرتفع کردن مسایل و مشکلات ناوگان حمل و نقل استان و جوان سازی این ناوگان نیز تاکید داشت.

این مقام مسئول همچنین به هم مرز بودن استان آذربایجان غربی با سه کشور و کریدور شرق به غرب بودن آن اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت استان در تولید محصولات با کیفیت و مورد نیاز منطقه، توجه به بسته بندی محصولات و معرفی آن به منطقه در راستای تقویت صادرات غیر نفتی توجه ویژه ای داشته باشیم.