بازدید استاندار آذربایجان غربی ازصندوق کارآفرینی امید

بازدید استاندار آذربایجان غربی ازصندوق کارآفرینی امید
استاندار آذربابجان غربی از حمایت های اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید تقدیر نمود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، محمدمهدی شهریاری با حضور در دفتر مدیریت صندوق کار آفرینی امید آذربایجان غربی از نزدیک فعالیت ها  و حمایت های صندوق را در حوزه اشتغال بررسی و از حمایت های اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید تقدیر نمود.
استاندار آذربایجان غربی در این دیدار به بررسی تسهیلات پرداختی در حوزه اشتغال پایدار روستایی پرداخت.

شهریاری با اشاره به طبیعت زیبا و بی بدلیل آن از شمال استان گرفته تا جنوب آن، به مغفول ماندن گردشگری و بوم گردی ،  اظهار داشت : در سال آینده برنامه ویژه ای برای گردشگری و بوم گردی برنامه ریزی شده که حمایت صندوق کارآفرینی امید در این زمینه مفید واقع خواهد شد.

شهریاری اعتبار ابلاغی صندوق کارآفرینی امید استان را بر اساس نرخ بیکاری و محرومیت استان ، ناکافی دانست و افزود: از طریق استانداری پیگیری افزایش اعتبار ابلاغی خواهیم شد.

استاندار آذربایجان غربی به مطالعه ظرفیت های شهرستانی و برنامه ریزی دقیق بر اساس مزیت های شهرستانی اشاره کرد و لازمه آن را حمایت هدفمند و برنامه ریزی اصولی عنوان کرد.

 در این دیدار که معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و شهردار ارومیه نیز حضور داشت، به پرداخت  تسهیلات و نظارت و تعداد اشتغال روستایی  صندوق کارآفرینی امید پرداخته شد .

آخوندزاده مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ضمن ارائه گزارش از نحوه فعالیت و رویکرد صندوق در حمایت از طرح های خود اشتغالی و کارآفرینی افزود: صندوق کارآفرینی امید در سال 97 مبلغ پانصد و ده میلیارد ریال برای 998 طرح با ایجاد اشتغال 3618 نفر، رتبه دوم را در بین بانک های عمل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی دارد.