سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی :

برگزاری تجمع خانوادگی هفته عفاف و حجاب در 19 نقطه استان

برگزاری تجمع خانوادگی هفته عفاف و حجاب در 19 نقطه استان
سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی از برگزاری 19 تجمع خانوادگی هفته حجاب و عفاف در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، سیدهادی طباطبایی در سومین جلسه تخصصی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی که در دو محور عفاف و حجاب و حقوق شهروندی برگزار شد، گفت: این گردهمایی و تجمع همزمان با هفته حجاب و عفاف و برای نهادینه کردن حجاب اسلامی در جامعه و حمایت از فریضه حجاب و عفاف برگزار می شود که در ارومیه 20 تیر ماه ساعت 19 عصر در پارک ائلرباغی ارومیه برگزار می شود.
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری نیز در این جلسه با بیان اینکه برنامه ریزی و ترویج عفاف  حجاب از برنامه های ذاتی این اداره کل به حساب می آید ، گفت : نگاه به فریضه عفاف و حجاب نباید تنها مختص زنان باشد باید بصورت کلی و خانواده ها در نظر گرفته و برنامه ریزی بصورت واقع بینانه و به دور از افراط و تفریط صورت گیرد.
علیلو با بیان اینکه باید به دنبال ارائه پوشش های اسلامی و برندسازی در این خصوص باشیم، افزود: ذات انسان به دنبال زیبایی و انتخاب زیباترین هاست لذا باید در این خصوص و برای ارائه طرحهای پوششی و اسلامی، کارآفرینان و زنان فعال در زمینه طراحی پوششهای اسلامی را شناسایی، تقویت و حمایت شوند.
بررسی و هماهنگی دستور العمل اجرایی براساس عناوین هفته حجاب و عفاف و انجام هماهنگی و تسهیل برگزاری اجتماع بزرگ و مردمی "میراث ایرانی، گرایش جهانی" به صورت همزمان و استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی دو موضوع مورد بحث در این جلسه بود.
در این جلسه، برنامه های اجرایی هفته حجاب و عفاف اعلام و در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه ها بحث و تبادل نظر شد