مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دیدار و گفتگو کرد

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دیدار و گفتگو کرد
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی به مناسبت آغاز هفته احیاء امر به معرف و نهی از منکر  با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، پریسا علیلو در این دیدار، انتصاب حجت الاسلام بهنام دلریش علیمردان را بعنوان "دبیر جدید ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان" تبریک گفت.

وی با تاکید بر نامگذاری هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر در سال جاری به "نهضت حسینی، مطالبه گری و فرهنگ سازی "، بیان کرد: در جهت پیشبرد اهداف و مطالبات ستاد، کمیته بانوان می تواند با شناسایی و معرفی زنان فعال فرهنگی، اجتماعی و تاثیر گذار با محوریت گفتمان سازی و جریان سازی فرهنگی، اقدامات موثری انجام دهد که اعلام می کنیم دفتر امور زنان و خانواده استانداری آماده همکاری است.

حجت الاسلام دلریش به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، اظهار داشت: احیاء فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر رویکرد اصلی ستاد است که اهداف و  برنامه‌های ستاد، زمانی تحقق می یابد که همه نهادها و ارگانها در استان همکاری شایسته داشته باشند. 

وی افزود : امر به معروف و نهی از منکر، تنها مختص رعایت فریضه حجاب و عفاف نیست بلکه مصادیق متعددی در این زمینه وجود دارد که باید به آنها پرداخت شود. 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، نقش بانوان را در بهبود روابط اجتماعی و اخلاقی و همچنین احیا سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر، بسیار حائز اهمیت دانست.