سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی :

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی :
ایام الله دهه فجر 586 پروژه عمرانی و 133 پروژه اقتصادی با 27 هزار و 310 میلیارد ریال اعتبار در استان بهره برداری می رسد.

پیمان آرامون با حضوردربرنامه زنده رادیویی مردم و مسئولین از شبکه استانی با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خدمات چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی درافزایش سطح برخورداری و رفاه مردم استان گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر 586 پروژه عمرانی و 133 پروژه اقتصادی با 27 هزار و 310 میلیارد ریال اعتبار در استان بهره برداری می رسد.
وی افزود: از مجموعه پروژه عمرانی آماده افتتاح در دهه فجر امسال  130 پروژه در قالب طرح های عمران روستایی توسط دهیاری ها و 60 پروژه عمران شهری توسط شهرداری ها اجرا شده است .
بهره برداری از سد مخزنی کرم آباد پلدشت، تصفیه خانه آب شرب شهر پلدشت، سامانه فاضلاب شهرک گلمان ارومیه، طرح آبرسانی به مهاباد، احداث و نوسازی وتجهیز 40 مدرسه، گازرسانی به شهرآواجیق به همراه 70 روستا، آبر سانی به 40 روستای استان، بهسازی 1000 واحد مسکن روستایی و 9 طرح هادی روستایی و اجرای 99 پروژه عمرانی در حوزه  کشاورزی را از جمله این طرح ها عنوان کرد و گفت : در این ایام با حضور مسئولین کشوری و استانی و با بهره برداری از این طرح ها مردم استان از مزایا و خدمات این طرح ها بهره مند می شوند.
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به اهتمام مسئولین کشوری و استانی در افزایش جذب سرمایه گذاری و جبران عقب ماندگی های تاریخی در استان اظهارداشت: در حوزه عمرانی با اعتقاد بر اینکه تمامی مردم استان باید از خدمات مطلوب عمرانی در حوزه های شهری و روستایی برخوردار باشند سعی داریم با اولویت بندی کارها و شناسایی تمامی نیازها ، خدمات شایان توجهی را به تمامی ساکنان در مناطق دور افتاده و کم برخوردار ارائه دهیم.
پیمان آرامون توجه به افزایش سرانه های آموزشی ، فضاهای درمانی و شبکه بهداشت،  ارتقاء شبکه راههای ارتباطی و برخورداری ساکنان مناطق مرزی از امکانات و خدمات زیربنایی نظیر آب و برق و شبکه گاز طبیعی را از جمله موارد مورد تاکید مدیران ارشد استانی برشمرد.
وی ارتقاء سطح زندگی ساکنان مناطق شهری و روستایی استان از دیگر اهداف برنامه ریزی های انجام شده در استان اعلام کرد و اظهار داشت: در چهل سال گذشته به رغم تمامی مشکلات و تحریم های ظالمانه استکبار در تمامی حوزه ها شاهد رشد شاخص ها هستیم بطوریکه در بخش روستایی با توجه به سطح خدمات ارائه شده شاهد کاهش سیر مهاجرت به شهرها و بازگشت روستائیان به روستاها هستیم.