معاون استاندار آذربایجان غربی:

دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است

دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است گفت: همه اقدامات آن دوران بایستی به آیندگان و جهانیان شناسانده شود تا رشادت های انجام گرفته به منظور ثبت د رتاریخ و الگوسازی برای نسل های آینده مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی صبح امروز سه شنبه در جلسه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به درپیش بودن ۲۶ مرداد ماه سی‌امین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، اظهار داشت: آزادگان و ایثارگران در کنار شهدا با صبر خود درخت نظام و انقلاب ایران اسلامی را استوارتر کردند.

وی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باعث شد تا جوانان با تقدیم جان و ایثارگری، تمامیت ارضی، ناموس و کشورمان را حفظ کنند.

مصطفوی افزود: شهدا و ایثارگران با نثار خون خود و از خودگذشتگی امنیت امروز را به ارمغان آوردند.

معاون استاندار با اشاره به این که فرهنگ ما برگرفته از مکتب اباعبدالله الحسین (ع) است، تصریح کرد: پرورش این تفکر و توجه به ظرفیت‌های داخلی سبب قدرت روزافزون می شود.

وی با اشاره به ضرورت توجه یکسان و خدمات رسانی مساوی به خانواده‌های ایثارگران عنوان کرد: مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه نباید هیچ فرقی میان خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگر قائل نشوند و با نگاه یکسان سبب دلگرمی‌شان شوند.

مصطفوی با اشاره به درگیری جامعه جهانی با ویروس کرونا بیان کرد: مقابله با ویروس کرونا مصداقی دیگر از هشت سال دفاع مقدس است. علیرغم تمامی تحریم‌ها و مسائل اقتصادی تاکنون به خوبی بر این مشکل فائق آمده‌ایم.

وی با اشاره به در پیش‌رو بودن ماه‌های محرم و صفر تشریح کرد: تمامی مراسمات بایستی با توجه به ابلاغیه‌های ستاد ملی برگزار و دستوارالعمل های بهداشتی رعایت شود.