استاندار آذربایجان‌غربی:

کم کاری مدیران در اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی قابل قبول نیست

کم کاری مدیران در اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی قابل قبول نیست
استاندارآذربایجان غربی گفت: روانسازی در اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی و اجرای مصوبات به صورت کامل در دستور کار همه ادارات قرار گیرد تا زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان در جلسه بررسی مصوبات سفر شهرستانی به چالدران افزود: مدیران ادارات باید با مدیریت و کاهش هزینه ها، کار دقیق و کارشناسی و اقدامات جهادی، تصمیم گیری برای اجرای مصوبات را به سرعت انجام دهند.

وی با تاکید بر اجرایی شدن تمامی مصوبات سفرهای شهرستانی، اضافه کرد: باید دستگاه های مختلف اجرایی و خدمات رسان، سرعت کار را بالا ببرند تا به سمت تکمیل 100 درصدی تعهدات این سفرها حرکت کنیم.

معتمدیان با اشاره به اینکه اتمام مصوبات در سریع ترین زمان امیدواری مردم را بیشر خواهد کرد، گفت: در سفرهای شهرستانی، تعهداتی برای دستگاه های اجرایی و خدماتی ایجاد می شود که همین امر امیدواری را در بین مردم مناطق مختلف افزایش می دهد و ما وظیفه داریم که این امیدواری را با اتمام سریع کار روز به روز افزایش دهیم.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: کم کاری در اجرای مصوبات قابل قبول  نیست و با مدیران و افرادی که کم کاری داشته باشند، برخورد می شود.

معتمدیان با اشاره به اینکه شهرستان چالدران از مناطق محروم آذربایجان غربی به شمار می رود، گفت: باید همه توان خود را برای محرومیت زدایی از این منطقه به کار گیریم و برای این منظور از ظرفیت های استانی و ملی بهره می بریم.

گفتنی است، استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیران استانی، اوایل دی ماه سال گذشته در اولین سفر شهرستانی به چالدران سفر کرده بود.