رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی:

جلب مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ای همگانی است/ اطلاع رسانی بموقع و درست سهم بسزایی در جلب اعتماد عمومی دارد

جلب مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ای همگانی است/ اطلاع رسانی بموقع و درست سهم بسزایی در جلب اعتماد عمومی دارد
رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه جلب مشارکت حداکثری در تراز انقلاب اسلامی وظیفه ای همگانی است گفت: دشمنان برای مایوس ساختن مردم از مشارکت در انتخابات دسیسه چینی های پیچیده ای را اجرا می کنند که به لطف خدا و هوشیاری مردم انتخابات امسال نیز باشکوهتر از همیشه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی در پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سلیمانی و شهدای حادثه هواپیمایی اوکراین تصریح کرد: توطئه چینی دشمن در به حاشیه بردن تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی که به معجزه ای می ماند مشهود است.

وی گفت: متولیان امر اطلاع رسانی باید ابعاد پیچیده دشمن در سناریو سازی برای به حاشیه بردن شهادت سردار سلیمانی و نیز حمله افتخارآفرین سپاه به پایگاه آمریکایی را برای مردم روشن نمایند.

مصطفوی با تاکید بر نقش اطلاع رسانی بموقع و درست در جلب اعتماد عمومی تصریح کرد: هر گونه کوتاهی در حوزه اطلاع رسانی امروز باعث می شود تا اعتماد مردمی را بواسطه اقدامات دشمن از دست دهیم.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه ضمن تاکید بر فعال سازی کمیته های شورای اطلاع رسانی، خواستار آن شد تا راهکارهای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات احصا و عملیاتی گردد.

مصطفوی خاطرنشان کرد: ۷۱ درصد از مردم استان واجد شرایط رای دادن در انتخابات اسفندماه هستند.