سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:
کاهش شدید درآمدها ، شهرداری‌ها را در حوزه عمران و خدمات شهری با چالش جدی مواجه ساخته است. / شهرداری‌ها حمایت و توجه بیشتری را نیاز دارند.

پیمان آرامون در همایش شهرداران استان که با حضور معاون سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و مدیران ستادی این سازمان برگزار شد با بیان این مطلب گفت: در سال‌های اخیر با توجه به مشکلات مالی در کشور، شهرداری‌ها در تامین منابع مالی و تحقق درآمدها و پرداخت حقوق کارکنان با چالش جدی مواجه ساخته است.

وی حمایت از این نهاد مهم در حوزه مدیریت شهری را از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خواستار شد و افزود: ساماندهی سایت های پسماند شهری، فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، تقویت و تجهیز ماشین آلات عمرانی و آتش نشانی شهرداری‌ها، اتمام افق طرح های توسعه ای شهرها را از مشکلات و ضرورت های حوزه مدیریت شهری  است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: تهیه بانک اطلاعاتی اسناد توسعه ای شهری و راه اندازی سامانه کنترل پروژه های عمران شهری از برنامه  های در دست اجرای استان است که با تکمیل آن نظارت و برنامه ریزی در حوزه عمران شهری ارتقاء می یابد.

وی همچنین جداسازی آب خام شهری از آب و فاضلاب شهری ، تخصیص قیر و مساعدت در بهبود روسازی سطح شهر از جمله خواسته های استان در مدیریت شهری عنوان کرد .