پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شوراها

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت روز شوراها
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز آغاز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:
 

بسمه تعالی

اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان غربی

سلام علیکم

مشارکت و الگوی جمعی تفکر به عنوان شاخصه ای مهم در پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی مطرح است و شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مجموعه هایی توانمند و متاثر از این شاخصه مهم سرمنشا تحولات درخشانی در مسیر مردم سالاری دینی بوده اند.

نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ مصادف با سالروز فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا است. بودن تردید این نهاد مردمی و سرمایه اجتماعی عظیم که برخاسته از افکار و اندیشه های بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و بر اساس اصول ششم و هفتم و نیز اصول یکصد تا یکصد و ششم قانون اساسی است امروز از ارکان مهم تصمیم گیری و نظارت است و توانسته در مسیر تعالی و پیشرفت مباحث شهری و روستایی گام های موثری بردارد.

این ظرفیت مهم با بهره مندی از توان نیروهائی دلسوز، باتجربه و مردمی که از پایگاه های اجتماعی برخوردار هستند، سهم بسزایی در پیگیری مطالبات مردمی دارند و امروز نیز نقش آفرینی آنان در میدان مبارزه با کرونا بار دیگر بر توانمندی آنان صحه گذاشته است.

اینجانب ضمن تبریک روز شوراها به تمامی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و مردم عزیز و شریف آذربایجان غربی توفیق روز افزون برای همه برادران و خواهران عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا را در راستای ایجاد رفاه و آسایش در سال مزین به جهش تولید از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
 

محمدمهدی شهریاری

استاندار آذربایجان غربی