برگزاری اولین جلسه هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان استان

برگزاری اولین جلسه هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان استان
اولین جلسه هیات رییسه پارلمان مشورتی بانوان استان با حضور مدیرکل بانوان و خانواده استانداری برگزار شد.

پریسا علیلو مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی در این جلسه با بیان اینکه  آذربایجان غربی به عنوان سومین استان در سطح کشور، پارلمان مشورتی بانوان را با حمایت های ویژه مقام عالی استان تشکیل داد، گفت: قطعا این حرکت، نماد بزرگی از مشارکت نظام مند و سازمان یافته اجتماعی و فرهنگی زنان فرهیخته و فعال استان است که از این طریق پیگیر مطالبات بانوان از تمام اقشار خواهد بود.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری خطاب به منتخبین پارلمان استان و اعضاء هیئت رئیسه، افزود: شما به عنوان نماینده بانوان از تمام اقشار جامعه در این پارلمان حضور دارید که انتظار می رود با تمام توان، پر انرژی و قدرتمند در این عرصه فعالیت نموده و بتوانید مسیر پر فراز و نشیب بانوان این استان را هموار کنید.

وی تاکید کرد: استان آذربایجان غربی دارای ظرفیت و پتانسیل عظیمی از بانوان خلاق، کارآمد و توانا است که نیازمند شناسایی هستند تا ابراز وجود نموده و در برنامه‌های خرد و  کلان جامعه بومی خود نقشی موثر و فعال داشته باشند که این شناسایی و معرفی، باید از جانب شما اعضاء پارلمان مشورتی صورت بگیرد تا بانوان استان را به جایگاه حقیقی و در خور شان رهنمون سازد.

در این جلسه، با برگزاری انتخابات، رئیس، نائب رئیس، دبیر و سخنگوی پارلمان مشخص گردید. همچنین تقسیم وظایف اعضاء مبنی بر مسئولیت کمیسیون های پنجگانه نیز انجام شد.