مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری :

ایجاد امنیت و سلامت انتخابات و رقابت و مشارکت دو وظیفه اصلی مجریان انتخابات است

ایجاد امنیت و سلامت انتخابات و رقابت و مشارکت دو وظیفه اصلی مجریان انتخابات است
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، ایجاد امنیت و سلامت انتخابات و رقابت و مشارکت در انتخابات را دو وظیفه اصلی مجریان انتخابات عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمود اردبیلی امروز در همایش آموزشی مجریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که امروز در استانداری برگزار شد، برگزاری انتخابات امسال را از بعد داخلی و بین المللی حائز اهمیت عنوان نمود و اظهار داشت: ایجاد امنیت و سلامت انتخابات و رقابت و مشارکت در انتخابات دو وظیفه اصلی مجریان انتخابات است که باید توسط همه مجریان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که اسفند امسال برگزار می شود رعایت شود.

 وی افزود: مجریان انتخاباتی باید با رعایت اصل قانون مداری و اصل بی طرفی در این دوره از انتخابات حضور یابند تا شاهد انتخاباتی سالم، پرشور با حضور تمام علایق و سلایق سیاسی باشیم.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ادامه داد : سه سامانه اخبار، پیام و جامع در خصوص انتخابات راه اندازی شده که مجریان انتخاباتی موظف هستند هر روز اخبار و پیامهای این سامانه را رصد و در جریان آخرین وضعیت قرار گیرند.

همایش آموزشی مجریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دومین دوره وکارگاه آموزشی است که با عناوین آشنایی با قوانین و مبانی انتخابات ویژه مجریان انتخاباتی برگزار شد.