پیام مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری

پیام مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری پیامی صادر نمود.

عارف خدرلو مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیر روز شهرداری و دهیاری پیامی صادر نمود، در این پیام آمده است؛

باسمه تعالی

دهیاران این خادمین مردم در روستاها و مناطق محروم با عزمی جهادی و در راستای اطاعت فرمایش رهبری در سال جهش تولید بمنظور شکوفایی روز افزون روستاها در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید ، روستاها را به سمت توسعه پایدار و متوازن هدایت نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم سربلند روستایی و عشایری علی الخصوص اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت ، باعث ارتقاء سطح زندگی مردم روستاها شوند.
 
چهاردهم تیر ماه روز دهیاری را بهانه قرار داده و از تمامی دهیاران سرافراز که با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه در سنگر خدمت رسانی به روستائیان با صفا از همه چیز خود گذشته اند ، سپاس و قدردانی می نمایم . به امید آن روز که هیچ روستا نشینی دغدغه معیشتی ، رفاهی و فرهنگی ، بهداشتی نداشته باشد و مردم عزیزمان در مهاجرت معکوس به روستاها از هم سبقت بگیرند.
 
اینجانب این یوم میمون را به شهرداران و دهیاران عزیز، بویژه دهیاران استان آذربایجان غربی تبریک عرض نموده و تلاش های بی دریغ ایشان را ارج می نهم.

عارف خدرلو 
 مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی