بهره برداری از مرحله نخست طرح گازرسانی به شهر آواجیق

در ایام الله مبارک فجر با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ، فرماندار و امام جمعه شهرستان چالدران در منزل شهید اسکندرزاده ، مرحله نخست طرح گازرسانی به شهر آواجیق به بهره برداری رسید.
در حال حاظر شبکه گازرسانی شهر آوجیق در بیش از 70 درصد شهر اجرا شده و بابهره برداری از آن 558 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
همزمان با این طرح ، پروژه گازرسانی به روستاهای گل سعید و ساز آغل از دورترین  روستاهای بخش آواجیق  با 72 خانوار نیزبه بهره برداری رسید.
در مجموع برای گازرسانی به شهر آواجیق و 6 روستای واقع در بخش آواجیق شامل رُوضَ، حرام لو، دلیه داش ، سازآغل ، گل سعید و قاش قارا نزدیک به 200 میلیارد ریال هزینه شده است.
بهره برداری از مدرسه 3 کلاسه روستای خضرلو با 6 میلیارد ریال ، افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت روستای زاویه سفلی با 11 میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه های افتتاحی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی بود.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در ابتدای این مراسم با حضور در گلزار شهدای شهر چالدران با اهدای گل و نثار فاتحه به مقام والای شهدای شهرستان چالدران ادای احترام کرد.