برگزاری نشست صمیمی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با خانواده های معظم شهدا در آذربایجان غربی

نشست صمیمی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با جمعی از خانواده های معظم شهدای آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، سردار علی مویدی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این دیدار که عصر امروز در محل استانداری ترتیب یافت، گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های اصلی انقلاب اسلامی هستند.

وی خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف اصلی مسئولان دانست و افزود: ما امروز افتخار، عزت، اقتدار و آبرومندی خود را مرهون مجاهدت های شهیدان هستیم لذا باید ضمن پاسداشت خون پاک شهدا، رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا را نیز جزو اصلی ترین و مهم ترین وظایف خود بدانیم.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه به بخشی از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز دشمن با تمام توان به جنگ با انقلاب اسلامی پرداخته و گستاخانه اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده است.

مویدی ادامه داد: علی رغم تمامی مشکلات و فشارها، بنا به وصیت شهدای والامقام، به هیچ وجه در مقابل دشمن کوتاه نخواهیم آمد؛ بی تردید با این استقامت و روحیه ایثار و مقاومت از این گردنه های سخت نیز عبور خواهیم کرد و در آینده دستاوردهای بسیار بزرگی را در کشور شاهد خواهیم بود.

در این جلسه تعدادی از خانواده های معظم شهدای استان نیز مسائل و مشکلات خود را با سردار مویدی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در میان گذاشتند.

در پایان جلسه نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.