پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن
استاندار آذربایجان غربی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ متن پیام محمدمهدی شهریاری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

26 مرداد روز بازگشت پرستوهای عاشق به آشیانه پرطراوت میهن اسلامی از بلیغ ترین اثرات مقاومت حداکثری در برابر دشمن ظالم و زورگو است که به خوبی نشان داد ایستادگی بر اصول و مبانی اخلاقی و انسانی نهایتا به حلاوت پیروزی و وصال به سرمنشا حقیقت و راستی خواهد انجامید.

تاریخ ایران و انقلاب اسلامی رشادت ها و افتخارات فراوان به خود دیده اما هشت سال دفاع جانانه شیرمردان و شیرزنان سرزمین مان، جایگاه ویژه ای دارد و در این تاریخ افتخار آفرین، آزادگان شجاع و غیرتمند که دوری و شکنجه و ناجوانمردی های رژیم بعث را به جان خریده و آزادگی  مردم ایران نشان دادند، نقشی بی بدیل و شاخص دارند.

عزیزان سرافرازی که با تأسی بر سیره عملی سرور و سالار آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و امام زین‌العابدین (ع) و حضرت زینب (س)، نماد پایداری و مقاومت در عصر حاضر شدند و شیوه نوینی از مجاهدت را تعبیر و تفسیر کردند و‌ نهایتاً با دلی سربلند و سری پرامید، به آغوش میهن اسلامی بازگشتند.

آزادگان ما، با ایستادگی و بردباری نشان دادند که انسانیت، شرف، غیرت و عزت ایرانی بر "شلاق و شکنجه و انفرادی"  پیروز است. ضمن تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن را به این عزیزان و خانواده های آنان تبریک عرض می نمایم.

محمدمهدی شهریاری

استاندار آذربایجان غربی