افتتاح 18 طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر 121 میلیارد ریال در سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی

افتتاح 18 طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر 121 میلیارد ریال در سردشت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ۱۸ طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر ۱۲۱ میلیارد ریال در سردشت افتتاح شد.

به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر با حضورمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی به همراه جمعی از مدیران کل و فرماندار سردشت و مدیران شهرستانی 18  طرح عمرانی با اعتباری کلی  121 میلیارد و 141 میلیون  ریال به بهره برداری رسید.

احداث شبکه فاضلاب مساکن مهر سایت 20 هکتاری با 620 خانوار جمعیت به قطر 200 میلی متری و به طول 2500 متر با اعتبار 12 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی و جاری افتتاح شد.

سه طرح شهرداری سردشت نیز شامل آسفالت معابر،آماده سازی، جدول گذاری ، زیرسازی ، خاکبرداری و خاکریزی، دیوار حایل  با 11 هزار متر مکعب خیابان های حافظ و بریاجی و ورزش شهر سردشت به طول 2.800 کیلومتر و تناژ آسفالت 4 هزار و 200 تن با اعتبار کلی 37 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همچنین 13 طرح برق رسانی شامل تامین برق متقاضیان جدید روستایی و شهری، احداث خطوط 20 کیلو ولت و نصب دستگاه های ترانس و سکسیونر هوایی ، نیرو رسانی به چاه های کشاورزی و خانه باغها و خط فیدر جدید به ظرفیت 7 مگاوات سردشت به منظور افزایش ظرفیت شبکه برق شهری با اعتبار کلی 50 میلیارد و 941 میلیون ریال به بهره برداری رسیدند.

در پایان این سفر یکروزه معاون استاندار پروژه زیر سازی جدول و بلوار گذاری و آسفالت خیابان ورودی شهر میرآباد به بهره برداری رسید.این پروژه که فاز اول طرح بهسازی ورودی و خروجی میرآباد است ۱/۵ کیلومتر مورودی میرآباد از سمت سردشت را که با مشارکت شهرداری میرآباد و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان غربی اجرا شده است به میزان ۳۰ هزارمتربع و اعتباری بالغ بر ۱۷.۸ میلیارد ریال  اعتبار هزینه شده است.