برگزاری نشست فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی

برگزاری نشست فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی
به مناسبت دهه فجر نشست هم اندیشی فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان شاهین دژ با معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار دراین نشست با تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی مقتدر ومستقل در طی چهل و دو سال گذشته همواره مورد دشمنی و توطئه کشورهای استکباری و ایادی آنها بوده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات بعنوان یک رویداد سیاسی مهم در کشور گفت: انتخابات یک رویداد سیاسی مهم برای تعیین سرنوشت کشور است که با مشارکت حداکثری مردم انشالله تبدیل به برگ درخشان دیگری در دفتر انقلاب خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با دعوت از نخبگان و جوانان جهت حضور در انتخابات گفت: نخبگان وجوانان باید درفرآیند تعیین سرنوشت محلی خود و کشور نقش برجسته واثر گذاری داشته باشند.

مصطفوی با تاکید بر تقویت امید و نشاط در جامعه گفت: نباید مشکلات و تنگناها ما را از آینده، ناامید و دلسرد کند بلکه همواره باید امیدوار بود.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار دراین نشست با تشریح اقدامات دولت در بخش های مختلف گفت:دولت تدبیر وامید با وجود تحریم ها و کمبود اعتبارات در راستای توسعه و پیشرفت کشور اقدامات مهم و خوبی انجام داده است.

مصطفوی با تاکید برتوجه بیشتر مردم به اوج گیری شیوع کرونا گفت: مردم باید همواره پروتکل های بهداشتی را بصورت کامل رعایت نمایند تا انشالله دوباره شاهد اوج گیری کرونا در کشور نباشیم.