استاندار آذربایجان غربی: تلاش شود در شرایط کرونایی به تحصیل دانش آموزان لطمه ای وارد نشود

استاندار آذربایجان غربی: تلاش شود در شرایط کرونایی به تحصیل دانش آموزان لطمه ای وارد نشود
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب آموزش و پروش برای تحصیل دانش آموزان در این ایام گفت: در شرایط کنونی گسترش بیماری کرونا نباید به ادامه تحصیل دانش آموزان لطمه وارد کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، شهریاری در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سالجاری، با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلی تمامی مراکز آموزشی به دلیل جلوگیری از شیوع این بیماری، گفت: متاسفانه تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس موجب وارد شدن برخی مشکلات در فرایند آموزش در بین دانش آموزان شده است.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب وزارت آموزش و پرورش برای جلوگیری اخلال در فرایند آموزش در بین دانش آموزان، گفت: آموزش و پرورش با طراحی نرم افزار شاد تلاش دارد تا در شرایط فعلی و بصورت مجازی فرایند آموزش را در بین دانش موزان ادامه دهد.

شهریاری ادامه داد: متاسفانه بر اساس گزارش های دریافتی برخی از دانش آموزان در استفاده از این اپلیکیشن دچار مشکل شده اند که ضروری است وزارت آموزش و پرورش مشکلات موجود در استفاده دانش آموزان از این نرم افزار را رفع کند.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه در برخی از مناطق استان به دلیل مشکلات اینترنت و نبود سخت افزارهای لازم دانش آموزان امکان استفاده از این نرم افزار آموزشی را ندارد افزود: آموزش و پرورش استان با استفاده از سایر ابزارهای آموزشی روند ادامه تحصیل دانش آموزان در این مناطق را فراهم نماید.