جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با موضوع تکریم و معارفه دبیر شورا برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با موضوع تکریم و معارفه دبیر شورا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان عصر امروز به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد.

استاندار آذربایجان غربی در این جلسه از تلاش های سردار اصلانی در طول تصدی مسئولیت فرماندهی انتظامی استان و دبیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی قدردانی کرد و برای سردار خرم نیا فرمانده جدید انتظامی استان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی در مسئولیت جدیدش آرزوی توفیق نمود.

شهریاری در ادامه گفت: در جلسات قبلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، موارد خوبی به تصویب رسیده که بدلیل مشکلات اعتباری و عدم تخصیص کامل منابع در کشور، برخی از این مصوبات بصورت کامل اجرایی نشده است؛ لذا از ستاد کل مبارزه با مواد مخدر انتظار می رود در این خصوص به آذربایجان غربی بعنوان یکی از استان های مهم کشور در امر مبارزه با مواد مخدر توجه ویژه ای داشته باشد.

همچنین با دستور مقام عالی استان و موافقت معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر که در جلسه حضور داشت، مقرر شد 300 میلیون تومان اعتبار جهت رفع مسائل و مشکلات مرکز ماده16 به اداره کل بهزیستی استان و 200 میلیون تومان نیز جهت تکمیل پروژه مجتمع زارعان خوی (مرکز ماده42 ) به اداره کل زندان های استان تخصیص داده شود.

در این جلسه، ضمن تجلیل از خدمات و زحمات سردار ناصر اصلانی دبیر پیشین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی، سردار مسعود خرم نیا با حکم دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به عنوان دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان معارفه شد.