معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:

از رسانه ها در پوشش اخبار هفته دولت قدردانی می کنیم/ روند واکسیناسیون در کشور سرعت یافته است/ رسانه ها در جامعه امید آفرینی کنند

از رسانه ها در پوشش اخبار هفته دولت قدردانی می کنیم/ روند واکسیناسیون در کشور سرعت یافته است/ رسانه ها در جامعه امید آفرینی کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تلاش دولت برای ایجاد رفاه و حل مشکلات مردم، گفت: سفر رییس جمهور محترم به استانهای خوزستان و سیستان و بلوچستان در روزهای آغاز فعالیت دولت نشان از عزم جدی دولت برای رفع مشکلات مردم دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان، از همکاری و اطلاع رسانی رسانه های مختلف استان و بویژه صدا و سیما در پوشش اخبار و رویدادهای هفته دولت قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه روند واکسیناسیون در کشور سرعت یافته است گفت: بر اساس اعلام رییس جمهور محترم در کنار تولید واکسن داخلی تا پایان شهریور ماه 40 میلیون دوز واکسن وارد کشور خواهد شد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان ایجاد امید آفرینی در جامعه را از رسانه ها مطالبه کرد و گفت: با توجه به توطئه های دشمنان برای ایجاد فضای ناامیدی در جامعه، ضروری است رسانه ها در این زمینه فعال تر عمل کنند و با ایجاد امید آفرینی و انعکاس دستاوردهای نظام اسلامی توطئه دشمنان را نقش بر آب کنند. 

مصطفوی با بیان افزایش فوتی ها و مبتلایان به کرونا در استان اظهار داشت: متاسفانه توجه و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در جامعه کاهش یافته است و این مسئله موجب شده با وجود افزایش واکسیناسیون در جامعه، تعداد مبتلایان به بیماری کرونا افزایش یابد.

معاون استاندار از مردم و مسئولان خواست تا در اجرای دستورالعمل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند چرا که تنها راه قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در کنار واکسیناسیون اجرای دستورالعمل های بهداشتی و اجرای محدودیت های هوشمند است. 

وی همچنین با اشاره به فروش غیر مجاز واکسن کرونا توسط برخی از افراد سودجو، گفت: تمام واکسن های به فروش رسیده در خارج از شبکه بهداشت و درمان تقلبی است و تمامی واکسن های اصل و مجوز دار فقط در مراکز رسمی واکسیناسیون وزارت بهداشت و درمان تزریق می شود.