به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان
همزمان با دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی ۷ پروژه خدماتی و عمرانی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان در شهرستان سلماس افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز شنبه در جریان سفر به شهرستان سلماس ضمن دیدار با خانواده شهید والامقام امیر اهری سلماسی، ۷ پروژه خدماتی و عمرانی در توسعه مرزی، مدیریت شهری و رونق منطقه ای را افتتاح و کلنگ زنی نمود.

کلنگ زنی کمربندی ارتش به عنوان عاملی مهم در روان سازی مباحث ترافیکی شهر سلماس با مساعدت قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش و تعریض و بهسازی محور سیلاب_ هدر و افتتاح مرکز خدمات سلامت منطقه کوزه رش از جمله مهم ترین پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی در سفر استاندار آذربایجان غربی به سلماس به شمار می رفت.

در جریان کلنگ زنی کمربندی ارتش، استاندار آذربایجان غربی از نقش ارتش در خدمت رسانی به مردم و جاودانه نمودن شعار ارتش فدای ملت قدردانی نمود.

وی همچنین از مشارکت خیر راهسازی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقلی قدردانی کرد و گفت: به طور قطع همراهی خیرین در توسعه استان امری برجسته و ستودنی است.

شهریاری در دیدار با خانواده روحانی شهید امیر اهری سلماسی نیز خدمت رسانی بی منت و تلاش جهادی برای آبادنی را مصداق پاسداری از خون شهدا دانست.