معرفی سرپرست فرمانداری تکاب باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی

معرفی سرپرست فرمانداری تکاب باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی
در مراسمی باحضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی "اسماعیل حیدری آزاد" به عنوان سرپرست فرمانداری تکاب معرفی شد

سرپرست معاونت سیاسی استانداری آذربایجان‌غربی: رفع مشکلات معیشتی، نیازمند کار جهادی مدیران است

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه نگاه دولت سیزدهم به ظرفیت‌های داخل کشور است، گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی، مدیران کار شبانه‌روزی و جهادی را در پیش بگیرند.

 

رضا ابراهیمی روز دوشنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری تکاب با گرامی‌داشت میلاد مسعود حضرت امیرالمومنین(ع) با اشاره به اینکه برای مدیریت مسائل اقتصادی کشور باید در مسیر تفکر دوران دفاع مقدس حرکت کنیم، افزود: اینکه مدیران در اتاق‌های خود بنشینند تا مردم به آنان مراجعه کنند، اتفاقی نمی افتد بلکه مدیران باید به میان مردم بروند و مشکلات جامعه را از نزدیک لمس کنند.

 

وی با بیان اینکه رویکرد استاندار آذربایجان‌غربی حول محور محرومیت زدایی و خدمت بی منت برای مردم است، اظهارداشت: مدیران دستگاه های اجرایی با کار شبانه روزی و جهادی، اقدام منسجم، حول محور رهبر معظم انقلاب ضمن اعتمادسازی و با تکیه بر توان داخلی جهت پیشرفت و آبادانی شهرها تلاش کنند.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی ادامه داد: دولت سیزدهم با شعار دولت مردمی و ایران قوی با روحیه جهادی و نگاه به ظرفیت های داخل کشور به دنبال رفع مشکلات اقتصادی است و مدیران دستگاه نیز در این مسیر باید برای مردم نوکری بکنند.

 

رضا ابراهیمی با اشاره به اینکه بازگو کردن خدمات نظام بخش مهمی از جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: همه مدیران و دستگاه های فرهنگی ضمن تبیین ماهیت و هویت نظام و تشریح مبانی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، دستاوردهای انقلاب اسلامی در 43 سال گذشته برای جوانان و نسل جدید جامعه بیان و معرفی کنند.

 

وی بیان کرد: تاکنون آن‌طور که لازم بوده نتوانستیم اهداف و مبانی انقلاب اسلامی را به جوانان منتقل کنیم از این رو باید موضوع جهاد تبیین در کشور جدی گرفته شود و خدمات و تلاش های محرومیت زدایی های انقلاب اسلامی در مناطق مختلق کشور بازگو گردد.

 

در این مراسم "اسماعیل حیدری آزاد" به عنوان سرپرست فرمانداری تکاب معرفی و از خدمات "امیر ستوده فر" فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.